SAĞLIK EN TEMEL HAKTIR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla bir mesaj  yayımladı.

Caymaz mesajında şu ifadelere yer verdi; “Sağlıklı bir yaşam her ferdin temel hakkıdır. Sağlık hizmetlerinin en üst seviyede halka sunulması ve toplum sağlığının güvence altına alınması sosyal devlet anlayışının gereği olarak belirlenmiştir.
Sağlık hizmetlerinin arzu edilen en üst seviyeye getirilmesi, sağlığımızın korunarak, toplumsal mutluluk ve refahın sağlanması için hekimlerimiz ile diğer sağlık personelimizin, görevlerini yerine getirirken gösterdikleri gayret, fedakârlık ve özveri takdire şayandır.
Özellikle son iki yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının yayılımını engellemek, salgından ülkemizi ve vatandaşlarımızı korumak için büyük fedakârlıklarda bulunarak üzerlerine düşen vazifeyi en iyi şekilde yerine getirmeye çabalayan tüm hekimlerimize, sağlık personelimize, sağlıklı toplum olabilme yolunda var gücüyle çalışan her yüreğe teşekkürlerimizi sunuyoruz.
‘Beni Türk hekimlerine emanet ediniz’ sözleriyle Atatürk’ün sevgi, güven ve takdirini kazanmış kutsal, saygın ve onurlu bu mesleği büyük bir özveriyle yerine getiren Hekimlerimiz ve sağlık hizmetlerini halkımıza ulaştırmada büyük bir özveri ile görev alan tüm sağlık çalışanlarının ’14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir