BEYKÖY AK PARTİ BELDE BAŞKANI OSMAN YAVUZ ‘’AMACIM TERÖRÜ NALETLEMEKTİ’’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Beyköy Belde Başkanı Osman Yavuz, “Geçtiğimiz günlerde Pençe Kilit Operasyonu sırasında 9 Türk askerinin hain ellerce Şehit edilmesinin ardından şahsi sosyal medyası üzerinden yaptığı paylaşım nedeniyle bir anda bazı kişilerin, işbirliği içinde olduğu medya mensupları vasıtasıyla , kendinin savunmasına bile fırsat verilmeden yapılan haberlerle hedef haline getirilmesinin yargısız infaz, bir anlamda da siyasi bir öç alma çabası olduğunu” ifade etti.

Ak Parti Beyköy Belde Başkanı Osman Yavuz, yaptığı açıklamanın devamında,”9 vatan evladının şehit edilmesinin kendisini çok etkilediğini, bir anda bu üzüntü ve ruh hali içindeyken hezeyana kapılarak böyle bir paylaşımda bulunduğu için çok üzgün olduğunu, bu nedenle, Beyköy Beldesi halkından ve kamu oyundan özür dilediğini” kaydetti.

Şehit haberlerinin ve şehitleri için tüm vatanını seven Türk insanını olduğu gibi kendini de derinden üzdüğünü, vurgulayan Belde Başkanı Yavuz, açıklamasında, “ Şehit haberlerini gördüğümde, o anki duygu ve ruh halindeyken yaptığım paylaşımım da, asıl hedefim, terör örgütleri ve bu terör örgütlerine yakın duran siyasi partilerdi. Milli duygularımın ağır bastığı o anlarda, istemeden, “O’ Çocukların Şehitlerin kanlarında boğulun” kelimesini kullanmak İstemem sırasında” N” harfini eksik yazdığımı fark ettim.Yazımın da yanlış olduğunu da fark edip kaldırmama rağmen, birileri tarafından siyasi malzeme yapılması amaçlanarak bazı medya mensuplarına servis edildi.” Beni tanıyan herkes bilir; böyle tarz ve karakterde bir insan değilim. İstem dışı bu paylaşımımı fırsat bilen kişilerce beni, kendilerine yakın olan medya üzerinden, savuma fırsatı vermeden, yargısız infaz etmelerini esefle kınıyorum. Düzce Halkına ve kamuoyuna bırakıyorum. “dedi.

Yavuz, Bu olaya sebebiyet verdiğimden dolayı tüm Beyköy ve Düzce halkından tekrar tekrar özür diliyorum.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir