DÜZCE BELEDİYESİNDEN 23 NİSAN’I ANLAMLANDIRAN ÇALIŞMA

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi Kent Konseyi’nin öncülüğünde ‘Bir Kart Bir Kalp’ projesi kapsamında hazırlanarak 80 ildeki köy okullarına gönderilen fidan ve kartpostallar yerine ulaştı. Düzce temalı kartpostallarla Düzce’nin Türkiye’nin dört bir yanında hafızalara kazınması sağlanırken, fidanlar ise köy okulları tarafından toprakla buluşturuldu.

80 İLE GÖNDERİLDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde hem kentin Türkiye genelinde tanıtımı hem de 80 il ile gönül köprüleri kurulması adına başlattığı çalışmalar Düzce Kent Konseyinin çabalarıyla tüm yurda yayıldı.

GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Düzce Belediyesi, Düzce Kent Konseyi, Düzce Eğitim Milli Eğitim Müdürlüğü, , Düzce Orman İşletme Müdürlüğü, Düzce Beltur birlikteliği ile hayata geçirilen ‘Bir Kart Bir Kalp ‘ projesi kapsamında Düzceli öğrenciler tarafından hazırlanan ve 80 ildeki köy okullarına gönderilen fidan ve kartpostallar sahiplerine ulaştı.

FİDANLAR DİKİLDİ

Erzurum’dan Tekirdağ’a Çorum’dan Rize’ye Kastamonu’dan Hakkari’ye olmak üzere 80 il’e gönderilen fidan ve kartpostalları alan köy okullarının öğrenci ve öğretmenleri mutluluklarını sosyal medya aracılığı ile paylaşırken, gönderilen fidanları da toprakla buluşturmayı ihmal etmedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir