BAHÇEŞEHİR’DE AÇIK HAVADA SİNEMA ŞÖLENİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen sosyal ve kültürel etkinlikler artarak devam ediyor. Çocukların sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla daha önce Millet Bahçesinde başlayan açık hava sinema şenliği Bahçeşehir’e taşınıyor. 3 anime filmi çocuklarla Bahçeşehir Etkinlik Alanında çocuklarla buluşturuluyor.

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, Düzcelilerin sinema keyfini açık havada çıkarması için farklı etkinlik alanlarını kullanmaya başladı. Özellikle sinemaya gidemeyen çocukları düşünen Düzce Belediyesi, açık hava sineması ile çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak. Miniklerin hayal gücünün gelişmesine de katkıda bulunması düşünülen açık hava sinema günleri 3 gün boyunca Bahçeşehir etkinlik alanında gerçekleşecek.

Gişe rekorları kıran birbirinden eğlenceli 3 anime film çocuklarla Bahçeşehir Etkinlik Alanında gerçekleştirilecek. 20 Temmuz Çarşamba günü Arabalar, 21 Temmuz Perşembe Buz Devri 3 ve 22 Temmuz Cuma günü ise Şirinler Kayıp Köy filmleri saat 21.15 itibariyle çocuklarla buluşacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir