OYUNCULAR İLE DÜZCELİLER FİLMİ BİRLİKTE İZLEYECEK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yönetmenliğini Nazif Tunç’un üstlendiği, Halit Karaata, Hacer Kızılhan, Jale Arıkan ve Oktay Dal’ın başrolleri paylaştığı “Karınca” filminin oyuncuları Düzce Belediyesi tarafından ağırlanacak. ‘Karınca’ Filminin gösterimi ve filmin oyuncuları ile söyleşi gerçekleştirilecek.

Düzce Belediyesi sanat ve kültür projeleri kapsamında çalışmalarına ağırlık veriyor. Her gün farklı bir sanat etkinliğine ev sahipliği yapan Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde tiyatro ve konserlerin yanı sıra sinema filmi gösterimleri de yapılıyor. Düzcelilerin beğenisi için çalışmalarını yürüten Kültür İşleri Müdürlüğü, geçtiğimiz yaz sinema salonlarında gösterime giren ve iyilik niyetiyle yaptığı yardımın, istenilmeyen kötü sonuçlara yol açacağını öğrenen orta yaşlı kamyon şoförünün, hatasını telafi için giriştiği mücadeleyi konu alan ‘Karınca’ filminin oyuncularını Düzce’ye getiriyor.

28 Mart Pazartesi 19.30’da Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek olan ‘Karınca’ filminin gösterim ve oyuncularla söyleşi programı ücretsiz olacak.

Karınca Filmi’nin Özeti:

Şemsi, uzun yol şoförlüğü yaparak geçimini sağlayan genç bir adamdır. Bir gün dağ yolundan geçerken Fidan adında genç bir kız rastlayan Şemsi, kıza yardımcı olabilmek için onu İstanbul’a götürür. Ancak kısa bir süre sonra Fidan’ın teröristler tarafından ayartıldığını ve onun canlı bomba eylemlerinde kullanılacağını öğrenir. Fidan’ı İstanbul’a getirmekle genç kadının gerçekleştireceği katliamda sorumluluğu olduğunu düşünen Şemsi, eylem gerçekleşmeden önce Fidan’ı bulup onu terör örgütünden kurtararak, ailesinin yanına götürmeye karar verir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir