AVUÇLAR ŞEHİTLER İÇİN AÇILDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

15 Temmuz hain darbe girişiminin 5. yıldönümünde Düzce Şehitliğinde düzenlenen programla şehitler anıldı, mevlit okundu.

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında yapılan kabir ziyaretlerinde şehitler dualarla anıldı.

15 Temmuz hain kalkışmanın 5. yıl dönümü dolayısıyla Düzce Şehitliğinde etkinlik düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam etti.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver  Gösterişli’nin hazır bulunduğu anma programında şehit kabirleri ziyaret edilerek karanfil bırakıldı.

Düzce şehitlik ziyaretinin ardından 15 Temmuz’da Gölbaşı Özel Hareket Daire Başkanlığında şehit düşen  Emniyet Müdürü Ufuk Baysan’ın kabri ziyaret edildi. Okunan Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Şehit Emniyet Müdürü Baysan’ın kabrine karanfil bırakıldı.

Protokol daha sonra Gölbaşı Özel Hareket Daire Başkanlığı’nda şehit olan Emniyet Müdürü Ufuk Baysan’ın baba evini ziyaret etti. ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ için de Anıtpark’ta bir dizi etkinlik gerçekleşecek. Anıtpark Meydanında saat 20:00’de başlayacak olan etkinlikler sabah namazı ile sona erecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir