Düzce Üniversitesi Anaokulu’nda Ön Kayıt Heyecanı Başlıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Milli Eğitim İl Müdürlüğü bünyesinde eğitim-öğretim çalışmalarını yürüten Düzce Üniversitesi Anaokulu,  2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı ön kayıtlarına 20 Haziran 2022 tarihinde başladı.

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi’nde 2009 yılında inşa edilen Düzce Üniversitesi Anaokulu’nda kendine güvenen, kendilerini rahat ifade edebilen, sorumluluk alabilen, mutlu, sağlıklı ve çevreye duyarlı bireyler yetiştirmeye devam ediyor.

Düzce Üniversitesi Anaokulu’nda, yaşlarına uygun, 3, 4 ve 5 yaş gruplarındaki çocuklara; güvenli ve özgürce eğitim verildiği 20 kişilik sınıflarda; zihinsel gelişimin yanında, duygusal ve fiziksel gelişime yönelik eğitimler de veriliyor. Anaokulu; deneyimli, donanımlı, güçlü kadrosu ve Düzce Üniversitesi desteği sonucunda verdiği eğitimle; ailesine, çevresine ve topluma saygılı, özgüveni yüksek donanımlı bireyler yetiştiriyor.

Düzce Üniversitesi Anaokulu’nda 08.00-13.00 saatlerinde Okul Öncesi Eğitimi ve 13.00-17.00 saatleri arasında ise Kulüp Etkinlikleri (sosyal faaliyetleri) uygulanıyor. Eğitim-öğretim programı Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına bağlı olan anaokulunda, öğrencilere sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi atıştırmalık şeklinde beslenme veriliyor.

Yeterli sayıda deneyimli eğitim kadrosuna sahip olan Düzce Üniversitesi Anaokulu, yardımcı personellerle de destekleniyor. Ayrıca yürüttükleri sosyal sorumluluk projeleri ve kültürel faaliyetler ile öğrencilerini geleceğe en iyi şekilde hazırlıyor.

Düzce Üniversitesi Lojmanlarının yanındaki binada hizmet veren Düzce Üniversitesi Anaokulu’na şahsen kayıt yapılabileceği gibi, 0-380-5421017 telefon numarasından da ulaşılıp gerekli bilgiler alınabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir