Avrupa İşletmeler Ağı Sistemi Tanıtımı Yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Düzce Üniversitesi Sanayi ve İş Dünyası İşbirliği Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜSİMER) ortaklığında Avrupa İşletmeler Ağı tanıtım webinarı gerçekleştirildi.

Webinarın açılış konuşmasını Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin yaptı. Şahin, hiç ihracat yapmayan üyelerimizin ihracat yapmaya başlamasını, ihracat yapmakta olan üyelerimizin de ihracatlarını arttırmalarını sağlayacak her türlü oluşumun içerisinde olacaklarını, Avrupa İşletmeler Ağı sisteminin de bu çabalarını destekleyecek olan önemli bir platform olduğunu, dış ticareti geliştirmek ile ilgili başta mentörlük, dış ticaret istihbarat merkezi çözüm ortaklıkları ve eğitim/seminer çalışmaları olmak üzere önemli çalışmalar içerisinden olacaklarını belirtti.

Daha sonra söz alan Dr. Öğr. Üyesi Özkan Şahin, DÜSİMER’in Avrupa İşletmeler Ağı sistemindeki konumu ve konsorsiyum olarak yürütülecek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Daha sonra, Öğr. Gör. Betül İşbilir Kula ve Uzman Yardımcısı Utku Can Aydın, Avrupa İşletmeler Ağı sistemi hakkında sunum yaptı ve webinar katılımcıları tarafından soruları cevapladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir