“Askıda Mama” kampanyası

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ‘in öncülüğünde başlatılan “Askıda Mama” kampanyası çerçevesinde harekete geçen İyi Parti Düzce İl ve İlçe Teşkilatları, teşkilatlar bünyesinde toplanılan mamaları ihtiyaç sahibi ailelere dağıtmaya başladı.
Kadın Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nuran Sayman, Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aslıhan Tüysüz, Çilimli Kadın Politikaları Başkanı Ayşe Özkara ve teşkilat mensubu kadınlarla beraber yürütülen proje ilçe ve mahallelerde tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ulaşılarak hayata geçirilmeye başlandı.
Çalışma ile alakalı olarak İl Başkan Yardımcısı Nuran Sayman, ” Genel Başkanımızın yerinde tespiti ile son derece doğru ve gerçekçi bir çalışmanın içinde olmaktan, ülkemizin geleceği bebeklerimizin sağlıklı beslenmelerine katkıda bulunmaktan son derece mutluyuz. İyi Parti Düzce Teşkilatı İl ve ilçeleri ile ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam edeceğiz. Bu zor günleri de el birliği ile aşacağız” dedi.
Çilimli ve Ağa Mahallesinde dağıtımına başlanılan bebek mamalarının diğer ilçe ve mahallelerde de ihtiyaçlar paralelinde planlamasının ve dağıtımının yapılmaya devam edileceği öğrenildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir