ZORLU KAR SINAVINDA DÜZCE BELEDİYESİNE TAM NOT

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son yılların en yoğun kar yağışının yaşandığı Düzce’de yapılan geniş çaplı kar temizleme ve tuzlama çalışmaları özellikle Bahçeşehir muhtarlarından takdir aldı. Düzce Belediyesine teşekkür eden muhtarlar, zorlu kar sınavında ekiplere tam not verdi.

Yoğun kar yağışından dolayı Düzce’de kar yağışının olumsuz etkilerini en aza indirmek için büyük emek ve özveri ile çalışan Düzce Belediyesi ekipleri, kar mesaisine devam ediyor. 40 binin üzerinde Düzcelinin yaşadığı Bahçeşehir bölgesi başta olmak üzere Düzce’nin her noktasında izi olan Düzce Belediyesi, 24 saat esasına ve çift vardiya halinde kar temizleme ve tuzlama çalışmaları için yoğun çaba harcıyor.

Düzce Belediyesinin özverili çabalarını yerinde gören ve ekiplerle her zaman iletişimde olan muhtarlar yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Bahçeşehir bölgesindeki muhtarlar, yoğun kar yağışı ile birlikte yolların temizleme çalışmasının biran önce yapılmasından dolayı Düzce Belediyesine teşekkür etti.

ÇALIŞMALARDAN MEMNUNUZ

Kar çalışmalarından dolayı memnun olduklarını kaydeden Bahçelievler Muhtarı Bayram Yıldız, “Kar yağışı başladığı günden bu yana hummalı çalışmaya devam ediyoruz. Biz de kriz masasında ekiplerle birlikteyiz. Şikâyetleri değerlendiriyoruz. Çalışmalardan memnunuz” diye konuştu.

Bir diğer mahalle olan Esentepe Mahallesi muhtarı Erkan Sel ise “ Kapalı yolumuz kalmadı. Ana arterlerimizi acil bir şekilde açtık. Devamında ara sokaklarına girdik. Çalışmalarından dolayı Düzce Belediyemize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir