YILIN EN İYİ DİJİTAL İÇERİK ÖDÜLÜ DÜZCE BELEDİYESİNİN

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Yerel Yönetimlerinin kültürel faaliyetlerinin değerlendirildiği ve sonraki yılların kültür-sanat faaliyetlerinin yol haritasının çıkarıldığı ‘AK Parti Yerel Yönetimler Kültür Sanat Kongresi’ 18-20 Mart tarihleri arasında Ankara Kızılcahamam’da gerçekleşti.  Kongrede ‘Yılın En İyi Dijital İçerik’ ödülüne layık görülen Düzce Belediyesinin ödülünü Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü aldı. 

AK Parti Yerel yönetim başkanlarının katılımlarıyla kültür ve sanat konusunda tecrübe paylaşımının yapıldığı ve şehirlerin kimlikleri üzerine görüşlerin tartışıldığı AK Parti Yerel Yönetimler Kültür Sanat Kongresi gerçekleştirildi. Kongreye katılan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediyesi adına ‘ Yılın En İyi Dijital İçerik’ ödülünü aldı.

Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirilen kongrede, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Grup Başkanvekili ve geçmiş dönem Kültür ve Turizm Bakanlarından Mahir Ünal, geçmiş dönem Kültür ve Turizm Bakanlarından Nabi Avcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Şen ve Hamza Dağ’ın yanı sıra yazar, tarihçi, kültür ve sanat insanları konuşma yaptı. Yaklaşık 200 belediye başkanının katıldığı kongrenin oturumlarınsa kültür-sanat, şehir kimliği- dijital dünyaya adaptasyon gibi konularda konuşmacılar tarafından bilgi verildi.

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN ÖDÜL TEŞEKKÜRÜ
Kongrede ‘Yılın En İyi Dijital İçerik’ dalında ödüle layık görülen Düzce Belediyesinin ödülünü AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’dan alan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Yılın En İyi Dijital İçerik Ödülü’nün sahibi olduk. Bizleri bu ödüle layık gören değerli Genel Başkan Yardımcılarımıza, Genel Merkezimizin kıymetli mensuplarına ve bu ödülün kazanımında büyük katkısı olan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir