Yaz Spor Okulları Kapanış Şöleniyle Sona Erdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi yaz spor akademisi kapanış şöleni özel gösterilerle yapıldı. Yaz spor okulu kapanış törenine geniş katlımla yapıldı.

Yaz spor okulları kapanış şöleni Düzce Belediyesi Bando takımıyla saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. 18 Temmuz Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kapanış şöleninde konuşan Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, yaz spor okullarında 33 branşta 100’e yakın antrenörle 10 binin üzerinde sporcuya eğitim verildiğini belirterek,” Hedeflerimiz çocuklarımızın sağlıklı birer birey olmalarının yanı sıra onların sosyalleşmelerini, sporun kurallarıyla birlikte hayatın diğer kurallarına da adapte olmalarını sağlayan egzersizler, oyunlar ve sportif antrenmanlar yaptırmaktı. Fakat en önemli hedefimiz ise, içinizden çıkması muhtemel geleceğin sporcularını da Türk sporuna kazandırmaktır. Dolayısıyla yapmış olduğumuz bu faaliyetin hem sportif açıdan hem sosyal açıdan anlamı olduğu gibi geleceğin Milli sporcularının bir tanesinin bile buradan çıkmış olması bizlerin en büyük kazancı olacaktır. 2023 yılı Yaz Spor Akademisine vermiş oldukları destekten ötürü Valimiz Sayın Selçuk Aslan’a ve Belediye Başkanımız Sayın Dr.Faruk Özlü’ye teşekkür ediyor, sporla ve sağlıkla kalmanızı temenni ediyorum.” ifadelerinde bulundu. Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Günden’in konuşmalarının ardından Valimiz Sayın Selçuk Aslan’ın konuşmaları seyircilerden büyük alkış aldı.
Program güreş, cimnastik, taekwondo ve halk oyunları gösterileriyle devam etti. Yaz spor akademisine katılan sporcular sürpriz hediye çekilişiyle hediyelerin sahibi oldu. Hediyeler Milletvekilimiz Sayın Ercan Öztürk, Valimiz Sayın Selçuk Aslan, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden ve protokolün katılımıyla dağıtıldı. Kapanış şöleni çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir