“SAĞLIK ÇALIŞANLARININ HAKKI ÖDENMEZ”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, pandemi sürecinin kahramanları doktorlar ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Başkan Özlü mesajında “İnsan hayatını her şeyin üstünde tutan sağlık çalışanlarımıza minnettarız” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü 14 Mart Tıp Bayramında sağlık çalışanlarını unutmadı. Sağlık çalışanları için “Pandemi Sürecinin Kahramanları” olarak nitelendiren Başkan Özlü açıklamasında; “İnsan sağlığının korunması için zorlu koşullarda fedakârca çalışan, insan hayatını her şeyin üstünde tutan, günlerce ailelerinden ayrı kalan sağlık çalışanlarına minnettarız. Özellikle pandemi sürecinde sağlık personelinin değerini bir kez daha anladık” diye konuştu.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARININ YANINDAYIZ”

Belediye olarak sağlık çalışanlarının her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkan Özlü; “Ülkemizde ve şehrimizde sağlık alanında önemli yatırımlar ve çalışmalar yapılmış, yapılmaya da devam etmektedir. Biz de Düzce Belediyesi olarak elimizden geldiğince sağlık çalışanlarının hayatlarını kolaylaştırmak adına çeşitli projeler üretiyoruz. Toplu taşıma araçlarından sağlık çalışanlarımızın ücretsiz yararlanmalarını sağladık. Yakın zamanda sağlık çalışanlarımız ile ilgili üzerinde çalıştığımız yeni projelerimizi açıklayacağız” ifadelerini kullandı.

“ŞİDDET SON BULSUN”

Sağlıkta şiddetin son bulmasını dileyen Başkan Özlü; “Zaman zaman üzüntü ile takip ettiğimiz sağlıkta şiddet haberlerinin bir an önce son bulmasını da diliyorum. Değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlarken, tarih boyunca insanımızın sağlığına hizmet eden, şehit düşen ve ebediyete intikal eden sağlık çalışanlarına Cenab-ı Hak’tan rahmet diliyorum” dedi.

office yazılım lisansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir