ÖZLÜ, PARTİ YÖNETİMİNE SUNUM YAPTI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. Başkan Özlü görev süresi boyunca hayata geçirilen ve yapımı devam eden projelerin sunumunu  yönetim kurulu üyeleri ile paylaştı. Özlü’nün projeleri partililerden tam not aldı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. İlk olarak İl Başkanı Mustafa Keskin başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısına katılan Özlü, teşkilatın sorularını yanıtladı. Başkan Özlü toplantının son bölümünde Düzce Belediyesi’nin 2 buçuk yılının özetini AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ile paylaştı.

“BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI OLACAĞIZ”

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da AK Partili Belediye Başkanları toplantısına katılan Başkan Özlü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelerek Düzce ile ilgili yapılan çalışmaları sunumunu anlatmıştı. Başkan Özlü aynı sunumu bu kez AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ile paylaştı. Yapımı tamamlanan, devam eden ve yapılması planlanan 68 projenin yer aldığı sunumu değerlendiren Başkan Özlü; “Göreve geldiğimizden bu güne kadar tamamladığımız projelerin yanı sıra devam eden ve yapılması planlanan projelerimizi Sayın Cumhurbaşkanımıza arz ettim. Bu toplantımızda da beraber yol yürüdüğümüz siz değerli yönetim kurulu üyelerimiz ile paylaşıyoruz. Projelerimizin her biri için ince eleyip sık dokuyarak titiz bir çalışma yürütüyoruz. Şehrin çehresini değiştirirken sizler de emek harcayıp bizlere destek oluyorsunuz. Şimdiye kadar verdiğiniz ve bundan sonra vereceğiniz destekler için çok teşekkür ediyorum.  Birlik ve beraberlik içinde durmadan, dinlenmeden milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Düzce’mizi yarınlara taşıyacak, bölgesinin parlayan yıldızı yapacak projeleri hep beraber gerçekleştireceğiz” ifadelerinde bulundu.

Başkan Özlü’nün sunumunun ardından konuşan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, “Belediyemizin yaptığı çalışmalara tam destek veriyoruz. Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün vizyonuna güveniyoruz. AK Parti yönetimi olarak Başkanımızın arkasındayız. Düzce’mize en iyi şekilde hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Başkanımızın yaptığı sunumdan ve yaptığı çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Başkan Özlü’nün yaptığı sunumun ardından yapılan çalışmalara tam not veren Ak Parti Düzce İl Yönetim Kurulu üyeleri, Özlü ve ekibine yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir