ÖNDER GENÇLİĞİ, BAŞKAN ÖZLÜ’YLE BULUŞTU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’de Önder Gençlik ve Teknoloji kampına katılan öğrencilerle bir araya gelerek hem tecrübelerini paylaştı hem de teknolojinin ülkeye katacağı değerleri anlattı.

Düzce Mehmet Akif İnan Hafız AİHL ev sahipliğindeki gerçekleştirilen Önder Tekno Kampının kapanış programının onur konuğu Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü oldu. İmam hatip liselerinden 65 öğrencinin katılımıyla 3 gün boyunca gerçekleştirilen tekno kampta öğrenciler birçok atölyede uygulama yaparak hem öğrenip hem de eğlendi. Öğrenciler, Robot Atölyesi, İnovasyon Atölyesi, Kodlama – Maker Atölyesi,3D Cep Sineması, Elektrik Elektronik Atölyesi, Modelleme ve Mühendislik Atölyesi, Uzay ve Havacılık Atölyelerinde uygulamalar yaptı.

“KENDİ EVLATLARIMIZA GÜVENMELİYİZ”

Tekno Kampın kapanış programına katılan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, uzun yıllar Devlet içerisindeki çalışmalarıyla ilgili tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Başkan Özlü, geleceğin bilim insanlarının bu kamplardan çıkacağını belirterek, “ Kendi evlatlarımıza güvenmeli ve onların üretecekleri, bulacakları buluşlarla hem ülkemiz hem de dünya için önemli adımlar atacağımıza inanıyorum. Teknoloji Komisyonu’na, ÖNDER’in değerli başkan ve yöneticilerine, farklı mühendis disiplinlerini uygulayan kıymetli öğrencilerimize bu güzel etkinlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir