Keskin, Yeni Yılı Kutladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı,

Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Yeni yıl vesilesiyle yazılı basın açıklaması ile Düzce halkanın yeni yılını kutladı.

Türkiye’nin istikrarla sürdürdüğü atılımların yeni yılda da kararlılıkla devam edeceğini vurgulayan Keskin, şunları kaydetti:
“Düzceli hemşerilerimin, aziz milletimizin, tüm insanlığın yeni yılını yürekten kutluyor; 2022 yılının umutların çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl olmasını diliyorum. 2022 yılında pandemi sürecinin sona erdiği, büyüme ve kalkınmamızın kararlılıkla devamını temenni ediyorum.

Türkiye’nin bölgesinde ve Dünyada gücünü arttırarak 2023 hedeflerimize sağlam bir iradeyle ulaşacağımıza inancım tamdır. Teşkilatımız ve hemşehrilerimizle birlikte şehrimizin gelişmesi ve kalkınması için her alanda çalışmaya, heyecanımızı da diri tutmaya devam edeceğiz. Yeni yıla yeni umut ve heyecanlarla girdiğimiz bu günlerde en büyük gayemiz, birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmek, şehrimiz ve ülkemizin istikbali için durmadan çalışmaktır. Bu duygularla yeni yılın başta ülkemiz olmak üzere, şehrimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir