ÖZLÜ, AK PARTİ BAŞKAN YARDIMCILARINI AĞIRLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkanı Mustafa Şen ve AR-GE Başkan Yardımcısı Osman Karaarslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün davetlisi olarak belediye eliyle yapılan çalışmaları gezdi. AK Parti Genel Merkez heyeti yapılan çalışmaları takdirle karşıladı. 
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Genel Merkez’den gelen misafirlerini ağırladı. İl Başkanı Mustafa Keskin ve AK Parti Düzce teşkilat başkanlarının da hazır bulunduğu ziyaretler kapsamında, heyet ilk olarak Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezinde yapılan çalışmaları inceledi. Düzce’deki sokak hayvanlarının rutin sağlık bakımlarının yapıldığı alanı gezen heyet, hayvanları da sevmeyi ihmal etmedi.

ÇALIŞMALAR TAKDİR ALDI
AK Parti Genel Merkez Araştırma- Geliştirme ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen ve Başkan Yardımcısı Osman Karaarslan daha sonra Başkan Özlü’nün önem verdiği Antik Tiyatro’nun kazı çalışmalarını yakından takip etti. Karadeniz’in Efes’i olma yolunda ilerleyen Konuralp Antik Tiyatronun tarihi ve günümüze kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi sahibi olan AK Parti heyeti, yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını kaydetti.

MUTFAK SANATLARI MERKEZİ BÜYÜLEDİ
AK Parti heyeti son olarak geçtiğimiz günlerde faaliyete geçen ve Düzce’nin yemek kültürünü dünyaya yansıtacak olan Mutfak Sanatları Merkezinde ağırlandı. Mutfak Sanatları Merkezinin, manzarası ve yemeklerine hayran kalan heyet, Düzce’ye yeniden geleceklerinin sözünü verdi.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir