İSTANBUL CADDESİ ŞEHRİN KİMLİĞİ OLACAK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ‘Kent Estetiği Projesi’ kapsamında çalışmaları devam eden İstanbul Caddesinin yenilenmesi faaliyetlerini titizlikle yürütüyor.

Başkan Özlü, caddenin yeni çehresinde önemli yer tutacak olan çiçek ve ağaçlandırma çalışmalarına yönelik Sakarya’da incelemelerde bulundu.
Başkan Dr. Faruk Özlü’nün üzerinde hassasiyetle durdurduğu ve  Mayıs ayının başı itibariyle başlayan tam kapanma sürecini de  fırsata çevirerek alt yapı ve beton atma çalışmalarının tamamlandığı İstanbul Caddesi, yeni yüzü için gün sayıyor.

“DÜZCE HERŞEYİN EN İYİSİ VE EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR”

Düzce’nin şehir kimliğini oluşturmak için büyük çaba sarf ettiklerini dile getiren Başkan Dr. Faruk Özlü sözlerine şöyle devam etti : “Tam kapanma ile birlikte Kent Estetiği Projesi kapsamında  çalışmalarına başladığımız İstanbul Caddesinde faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Ekiplerimiz, alt yapı ve kazıma işlemlerinin ardından beton dökerek ilk etabımızı tamamladılar.
Dün de Sakarya’ya giderek caddemize dikilecek olan Düzce’nin mevsimine uygun estetik açıdan fark yaratacak bitkilere yönelik incelemelerde bulunduk. Kökü 60 santimetre büyüklüğü ise 2,5 metre olacak şekilde ki süs bitkileri üzerindeki  izlenimlerimizi gerçekleştirdik. Hassasiyetle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda ince eleyip sık dokuduğumuzun bilinmesini isterim. Gelecek nesillere bırakacağımız en değerli miras yaşanabilir, sağlıklı bir çevredir. Düzce her şeyin en iyisini ve en güzeli hak ediyor. Bizlerde bunun için üretmeye, çalışmaya devam edeceğiz. ”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir