DÜZCE BELEDİYESİNDEN BİR BOT BİR MONT KAMPANYASI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi tarafından yaklaşan kış ayları öncesinde başlatılan ve sosyal belediyecilik örneklerinin sergilendiği ‘Bir Bot, Bir Mont’ kampanyası kapsamında hayırseverlerin destekleriyle alınan bin 800 adet bot ve montun ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtımı Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman’ın da katılımıyla başladı.

Düzce Belediyesi, her kış dönemi öncesinde başlattığı ‘Bir Bot, Bir Mont’ kampanyasıyla ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına bot ve mont dağıtımı gerçekleştiriyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen kampanya kapsamında bu dönemde belirlenen bin 800 çocuğa bot ve mont dağıtımı sürdürülüyor.

Yapılan çalışmalar kapsamında, müdürlüğe bağlı uzman personeller tarafından daha önceden tespit edilip, incelemesi gerçekleştirilen ihtiyaç sahipleri, Düzce Belediyesinin Bahçeşehir Bölgesi’nde bulunan ek hizmet binasına gelerek hazırlanan çantalarını aldı.

Hayırseverlerin destekleriyle hayata geçirilen ve 6-17 yaş arasındaki çocuklar için bot, mont, atkı, eldiven gibi kışlık giyecek ihtiyaçlarının hazırlandığı çantaların dağıtımına Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman da katılım sağladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir