CHP Düzce’de yeni dönem

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP İl Kongresi tamamlandı. Tek liste ile gidilen seçimlerde Özcan Dağıstanlı İl Başkanı oldu. Dağıstanlı “Düzce’deki tüm belediyeleri CHP’li belediye yapmak için omuz omuza mücadeleye davet ediyorum. Hazır mısınız?” dedi.

CHP Düzce İl Kongresi tamamlandı. Tek liste ile yapılan kongrede Milletvekili Talih Özcan’ın desteklediği Özcan Dağıstanlı İl Başkanı oldu. Başkan Dağıstanlı yaptığı açıklamada iddialı konuşarak Düzce’deki tüm belediyeleri CHP’li belediye yapacaklarını söyleyerek partililere seslendi.

Dağıstanlı “Her gün daha da yoksullaşan, açlığa, işsizliğe, sefalete mahkum edilen, halkımızın refah ve mutluluğu, çocuklarımızın aydınlık geleceği, barış içinde yaşanası bir dünya özlemi, çağdaş, sosyal bir hukuk devleti gibi yönetilen, özgür, demokratik bir Türkiye umuduyla, sizleri Cumhuriyet Halk Partisinde birlik olmaya, Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşımaya, Düzce ilinin tüm belediyelerini, CHP Belediyeleri yapmaya, bu zorlu yolda, omuz omuza mücadele etmeye davet ediyorum. Hazır mısınız?” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir