BELEDİYE DE “O SENE BU SENE” DEDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TFF 3.Lig 2.Grupta zirvenin sahibi Düzcespor hedeflediği şampiyonluğa ulaşmak için haftaları sayarken, Düzce Belediyesi’nden bir jest daha geldi. Belediye ekipleri tarafından şehir genelindeki trafik ışıklarına Düzcespor’un sloganı olan “O sene bu sene” çıkartmaları yapıştırıldı. 

TFF 3. Lig 2. Grupta bu sene oynadığı futbolla şampiyonluğun en güçlü adayı haline gelen Düzcespor, 2.Lig’e adım adım yaklaşıyor. Son olarak sahasında Kızılcabölükspor’u devirerek rakipleriyle arasındaki puan farkını açmaya başlayan Düzcespor için şehir şampiyonluk için kenetlendi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün önerisi ile harekete geçen Destek Hizmetleri Müdürlüğü, il merkezindeki tüm trafik ışıklarında ‘O sene Bu Sene’ yazısı ve kupa görselleri çıkartmaları yapıştırdı. Bu kapsamda, bir çok kavşaktaki trafik ışıklarına ilk çıkartmaları yapıştıran ekipler, Düzcespor’a bağlılığını bir kez daha gösterdi.

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yapılan görsel düzenlemeye yönelik yaptığı açıklamada, “Biz de tüm Düzce halkı gibi Düzcespor için ‘O Sene Bu Sene’ diyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren Düzcespor’a verdiğimiz desteği bundan sonra artırarak sürdüreceğiz. Düzcespor’umuza şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir