BAŞKAN ÖZLÜ’DEN KANDİL MESAJI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özlü mesajında tüm dünya genelinde yaşanan bu zor günlerin sona ererek; barış, huzur ve sağlıklı günlerin gelmesi temennisinde bulundu. 
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özlü mesajında şu ifadeleri kullandı: “Müslümanlar için ilahi rahmet ve lütufla dolu müstesna bir zaman dilimidir. Manevi duygularımızın yoğunlaştığı, ilahi rahmet ve mağrifete ulaşma arzumuzun en üst noktaya çıktığı bu gecede doğruya, güzele, iyiye yönlendiğimiz ölçüde kazançlı çıkar ve hakkıyla eda etmiş oluruz.

“DUALARIMIZI EKSİK ETMEYELİM”
İçerisinde bulunduğumuz dönemde, İslam Alemi için birlik ve beraberlik her zamankinden daha fazla önem taşımaktadır. Bizler de kızgınlıklarımızı, kırgınlıklarımızı bir tarafa bırakıp tüm dünyada barışın ve huzurun sağlanması için dua edelim. Ülkemizin bekası, birlik ve beraberliğimizin devamlılığı için dua edelim. İçinde bulunduğumuz  bu zor günlerde tüm dünyanın duaya ihtiyaç duyduğu, barışa ve huzura ve sağlığa ihtiyaç duyduğu bugünlerde bizler de bu gecenin yüzü suyu hürmetine dualarımızı eksik etmeyelim ve ellerimizi semaya açalım. Bu duygu ve düşüncelerle bu gecenin hürmetine Düzceli hemşerilerimin ve tüm insanlığın yaşamış olduğu sıkıntıların son bulmasına vesile olması temennisiyle, yapacağımız ibadet ve duaların kabul olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, tüm İslâm âleminin Miraç Kandili’ni tebrik ediyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir