ASLIHAN TÜYSÜZ, ‘DÜZCE’NİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, seçim çalışmalarına Düzce’de fabrika ziyareti, Akçakoca’da esnaf ve pazaryeri ziyaretleri, akşam da Akçakoca köylerini ziyareti ile devam etti.

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz güne Düzce’de bir özel eğitim uygulama okulunun projesi kapsamında, özel öğrencilerle fidan dikimi ile başladı. Ardından Millet İttifakı Milletvekili Adayları Düzce Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan bir fabrikada yönetim ve çalışanlar bir araya gelerek sohbet etti. Tüysüz ve Milletvekilleri adayları daha sonra da Akçakoca’ya geçti.

AKÇAKOCA MERKEZ ZİYARETLERİ

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz ittifakın diğer Milletvekili Adaylarıyla birlikte Akçakoca Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti. Millet İttifakı bileşenleri partilerin İl ve İlçe Başkanları ve mensuplarının da katıldığı ziyarette kooperatif üyeleri ile sohbet etti ve sorunlarını not etti.

Ardından Akçakoca Küçük Sanayi Sitesi’ne geçen Tüysüz ve beraberindekiler buradaki esnafları tek tek görüştü.  Sanayi esnafının büyük bir ilgisi ile karşılanan Tüysüz ve beraberindekiler buradan Akçakoca Merkez’de esnaf ve pazaryeri ziyareti yapmak üzere ayrıldı.

Millet İttifakı bileşenleri partilerin yönetici ve mensuplarının katıldığı esnaf ve pazaryeri ziyaret programına yoğun bir katılım oldu.Yol boyunca esnaflara tek tek uğrayan Tüysüz ve beraberindekiler, Akçakoca Halk Pazarı’nda esnaf ve halkla sohbet gerçekleştirdi. Halkın büyük bir ilgisi ile gerçekleşen ziyaret sırasında Tüysüz Millet İttifakı için nasıl oy kullanılacağı anlattı. Ardından da vatandaşları 9 Mayıs’taki Büyük Düzce Mitingi ’ne davet etti. Tüysüz ve ittifakın diğer Milletvekili Adayı Talih Özcan, beraberinde bazı yöneticilerle Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası’na da uğradı.

AKÇAKOCA KÖY ZİYARETLERİ

Tüysüz ve Talih Özcan seçim çalışmaları kapsamında akşam da Melenağzı Köyü’ne geçtiler. Tüysüz,  sahil tesisinde bir araya geldiği köy halkıyla  Melenağzı Köyü’nün turizm potansiyeli ve sorunları üzerine konuştu. Tüysüz sözlerine, “Yıllardır iktidar partisi ve ittifakı partinin milletvekilleri olmasına rağmen Melenağzı’nda neden yollar yapılmadı, hizmet edilmedi, anlamak mümkün değil. Biz de diyoruz ki, hizmet etmeye gönlü olan, o şehri değiştirmeye, o şehri güzelleştirmeye, o şehri tüm Türkiye’ye tanıtmaya gönlü olan kişilere oy verin. Yani bizlere oy verin efendim. Bizler sizlere hizmet etmek  istiyoruz. Bizler Düzce’nin çehresini değiştirmek istediğimiz için gelmek istiyoruz. Bizler Düzce’nin hak ettiği değeri görmesini istediğimiz için geliyoruz. Bu nedenle lütfen Cumhurbaşkanlığında 13. Cumhurbaşkanı’mız  Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının altına, milletvekilliğinde ise CHP logosunun altına “EVET” mührünü vurmanızı rica ediyoruz.” diyerek tamamladı ve hazır bulunanlardan söz aldı.

Tüysüz ve beraberindekiler Uğurlu Köyü’ne de uğrayarak esnaf ve kahvehane ziyaretinin ardından Esmahanım Köyü’ne geçtiler. Tüysüz açık havada büyük bir katılımla gerçekleşen ziyarette hazır bulunanlara hitap ederek, misafirperverlikleri, ikramları ve katılımları için teşekkür etti. Tüysüz daha sonra da Yenice, Hemşin ve Kalkın köylerine de uğrayarak kahvehanedekilere selam verdi. Akçakoca teşkilatlarına teşekkür ederek ayrılan Tüysüz, gece yarısına doğru Düzce’ye döndü.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir