ALBAYRAK,’ŞEFFAF BELEDİYECİLİK İÇİN GELİYORUZ’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Boğaziçi Belediye Başkan Adayı Eğitimci Metin Albayrak, belediye başkanlığını aldıklarında şeffaf olacaklarını ve beldeyi halk ile birlikte yöneteceklerini söyledi.

DMHA -DÜZCE- 81 Düzce Televizyonunda Söz Sizde programında Cihat Tutkun’un canlı yayın konuğu olan MHP Boğaziçi Belediye Başkan Adayı Metin Albayrak, seçildiklerinde şeffaf bir belediyecilik sergileyeceklerini ifade etti. 8 encümen, 1 kontenjan ve birde kendisi toplam 10 kişilik ekip ile Belediye Başkanlığını aldıkları an bu 10 kişilik ekip, 7 mahalle muhtar ve azalar dahil 5 kişi toplam 35 kişi ile her mahalleden de 5 er kişilik çalışma grubu kuracağını söyleyerek, “Bu çalışma grupları zaman zaman değişecek, örneğin tarımla ilgili ise 5 kişi, ziraata geçtik 5 kişi, hangi konuya geçersek o konu ile ilgili ihtisas sahibi insanlardan çalışma grubu kurulacak. Bunların toplamı 80 kişi yapıyor ve biz bu miktarda olan belediye meclis salonu yapacağız, 80 kişilik grupla ödeneği nereden aldıysak bütçemizi şeffaf bir şekilde göstereceğiz, tüm giderleri ortaya koyarak bütün vatandaşımıza göstererek gelen paraların nerelere harcandığını herkes bilmiş olacak. Bizim yanımızda art niyetli biri varsa bile bunu düşünme fırsatı olmasın diye bunu yapmak zorundayız, hiç kimse yanlış yapamasın, hiçbir mahalleye ayrıcalık yapılmasın, çalışma grubunda tüm mahallelerin öncelikli yapılması gerekleri hep birlikte kararlaştırmak için bunu yapacağız. Adalet terazisini bozmadan bu çalışma grubunu oturttuğumuz zaman bizden sonra belediye başkanlığına kim gelirse gelsin 5 sene bu sistemiz bozamaz” dedi.

“2024 NİSAN AYINDA DOĞAZGAZ İÇİN KAZMAYI VURACAĞIZ

”Eğitimci olduğu için kendisi ve ekibi için bu işi yapamayacaklarını söyleyenler olduğunu ve bunu çok gerçekçi bulmadığını da belirten Metin Albayrakoğlu, çalışma ekibini kurduktan sonra çözemeyecekleri hiçbir sorunun olmadığını söyledi, Başkan Albayrak, “Bazıları dedi ki; devlet yatırımlarını alamazsınız.. açık ve net söylüyorum ve buradan söz veriyorum, Nisan ayında doğalgazı kazıyacağız, 1 Nisan demiyorum ama o ay içerisinde mazbatamı alır almaz doğalgaz çalışmalarına hemen başlayacağım, nasıl yapılıyormuş o söyleyenlere de göstereceğim, kendileri utansınlar sonra.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir