23 NİSAN BAĞIMSIZLIĞIMIZA AÇILAN KAPI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayları Anıtpark meydanında düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerine katıldılar. Düzce Milletvekili Adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz ve Jale Uzunhasan protokolün ve vatandaşların bayramını kutladılar.

Millet İttifakı Düzce 1’inci Sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, Türkiye’nin geleceğinin çocuklar ve gençler üzerinde olduğunu ifade ederek, ‘ Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyetimizi geleceğimizin teminatı olan çocuklara emanet etmiş ve bu anlamlı günü çok sevdiği çocuklara bayram olarak hediye etmiştir. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 103. Kuruluş yıl dönümünü ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum,’ dedi.

Talih Özcan, 14 Mayıs seçimlerinin çocuk ve gençler için de büyük bir önem taşıdığına dikkat çekti ve bu konuda da şu görüşlere yer verdi: ‘Biz bu memleketimizi çocuk ve gençlerimiz için yaşanabilir, huzurlu bir ülke haline getirmek istiyoruz. Bunun için Ortak Mutabakat Metni’nde çocuk ve gençlere ilişkin projelerimizi hazırladık. Hazırladığımız program ile bu ülkenin çocukları ve gençleri ülkelerini daha çok sevecek, ülkelerini terk etmeden bu ülke için çalışacaklar”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir