100. Yıl TÜBA ve TÜBİTAK Bilim Ödülleri Töreni’nde Düzce Üniversitesi’ne Büyük Gurur

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen 100. Yıl TÜBA ve TÜBİTAK Bilim Ödülleri Töreni’nde, Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İsmail Yaşayanlar, Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı (TÜBA-GEBİP) ödülünü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene; Düzce Üniversitesi’nden Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir ve ödül kazanan akademisyen Doç. Dr. İsmail Yaşayanlar ile Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Duygu Ekinci, Dr. Öğr. Üyesi Furkan Külünk ve Arş. Gör. Dr. Emine Şahin katıldı.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Şeker, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açılış konuşmalarıyla başlayan programda, TÜBA ve TÜBİTAK Bilim Ödülleri sahiplerine takdim edildi.

Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İsmail Yaşayanlar, TÜBA-GEBİP ödülünü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan alma gururunu yaşarken, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Doç. Dr. İsmail Yaşayanlar’ı bu anlamlı ödül için tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir