Ataman Özbay Gençlerle Buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Islak Mendilin mucidi Eczacı Ataman Özbay, TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu ve TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu’nun organize ettiği Genç Liderler ve Genç Girişimciler Buluşması programında Düzceli gençlerle bir araya geldi.
Seminere; Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Canpolat ve Cemal Aksan, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Mutlu, TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ferit Mutlu, TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gökçe Ülkü Altay, Kadın ve Genç Girişimci Kurulları Üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ferit Mutlu, “Bildiğiniz üzere Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları 2009 yılından itibaren çalışmalarını sürdürmekte. Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları, Düzce’de Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerine devam ediyor. Akçakoca TSO, Düzce Ticaret Borsası ve Düzce TSO’dan üyeler kurullarımızda yer alıyor.
Bugün misafirimiz olan Sayın Ataman Özbay büyüğümüz, birçoğumuza ilham veren buluşu ve muhteşem bilgileriyle bizlere ışık olacak. Davetimizi kabul etmesinden dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz.
TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu ve TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu olarak bundan sonraki süreçte de birçok etkinlik planlıyoruz. İnşallah girişimcilerimize ve girişimci adaylarımıza faydalı işler yapmak nasip olur.
Bu program da dahil olmak üzere seçildiğimizden bu yana bizlere sonsuz destek veren Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Erdoğan Bıyık’a, Yönetim Kurulumuza ve Meclisimize şükranlarımızı sunuyoruz.
Sözü çok uzatmadan merakla beklediğimiz sohbetimize geçmek istiyorum. Tekrar hoş geldiniz. Programımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
Ferit Mutlu’nun ardından kürsüye çıkan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat yaptı. Canpolat, “2009 yılında TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun tensipleriyle kurulan Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarımız, kuruldukları günden bu yana ilimize ivme kazandırmış, birçok projeye imza atarak Kadın Girişimciliği ve gençlerin ekonomiye katılımında önemli roller üstlenmişlerdir.
Geçtiğimiz aylarda yapılan seçimlerle TOBB Düzce Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurullarında bayrak değişimi oldu. Kadın Girişimciler Kurulu’nda başkanlığa Gökçe Ülkü Altay, Genç Girişimciler Kurulu’nda da başkanlığa Ferit Mutlu kardeşimiz geldi. Düzce TSO olarak inanıyoruz ki hem Gökçe hanım hem de Ferit kardeşimiz görevlerini başarıyla yerine getireceklerdir.
Bugün iki kurulumuzun ortaklaşa düzenlemiş olduğu Genç Liderler ve Genç Girişimciler Buluşması programını bunun bir işareti olarak görüyoruz.
Bu arada bugün gerçekleştirilen seçimler sonucunda Batı Karadeniz Bölge Başkanı olarak seçilen Genç Girişimciler Kurulu Başkanımız Ferit Mutlu’yu tekrar tebrik ediyoruz.
Davetimizi kırmayarak buraya gelen Eczacı Ataman Özbay’a da ayrıca teşekkür ediyor, programımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından sahneye çıkan Eczacı Ataman Özbay, çocukluk yıllarından başlayan mucitlik çalışmalarını katılımcılara aktardı. Islak Mendilin nasıl ortaya çıktığını, diğer kozmetik devrimlerini ve pazarlama taktiklerini anlatan Ataman Özbay, katılımcılara başarının ana temellerinin iyi aile ve çok çalışmak olduğunu söyledi.
Ataman Özbay’ın sunumunun ardından TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gökçe Ülkü Altay ve TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ferit Mutlu, Ataman Özbay’a hediye sepeti takdim etti.
Seminer programı, katılımcıların Ataman Özbay ile hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir