Yeniden Refah Partisi Gölyaka adayı Bekir Akbulut oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaklaşan yerel seçimlerde Yeniden Refah Partisi, halktan gelen talepleri dinleyerek kendilerine en güzel hizmeti yapacak isimlerle seçimlere girmek için en doğru adayları belirlemeye devam ediyor. Bu çerçevede Yeniden Refah Partisi Gölyaka’da geçmiş dönemde de başarılı belediye başkanlığı yapan Bekir Akbulut’u belediye başkan adayı olarak açıkladı.
Yerel seçimlere 2 aydan az bir süre kala siyasi partilerin ilçe belediye başkan adayı belirleme süreci devam ediyor. Bu çerçevede 31 Mart 2024 seçimlerine iddialı giren ve vatandaşların yoğun teveccüh gösterdiği Yeniden Refah Partisi, Gölyaka belediye başkan adayı olarak daha önce ilçede başarılı yönetim sergileyen Bekir Akbulut ile gidecek. Bugün Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanlığı’na Gölyaka İlçe Başkanı Volkan Hatakoğlu ve ilçe koordinatörü Murat Dağbakan ile birlikte gelen Bekir Akbulut, İl Başkanı Musa Peltek’e resmi başvurusunu yaptı.
İl Başkanı Musa Peltek, Bekir Akbulut’un başvurusunu kabul ederek yaptığı açıklamasında; “Bekir Akbulut başkanım daha önce ilçede başarılı bir yönetim sergileyerek belediye başkanlığı yapmıştı. Bu çerçevede milli görüş iradesiyle ahlaklı belediyecilik şiarıyla seçimlere giren Yeniden Refah Partisi’nden adaylık başvurusunu yaptı. Milli görüş belediyesini inşallah Gölyaka’da kazanarak ahlaklı belediyeciliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu çerçevede başvurusunun ve adaylığının Gölyaka’ya, Düzce’mize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Bekir Akbulut, resmi başvurusunu yaparak İl Başkanı Musa Peltek tarafından Yeniden Refah Partisi rozetini taktı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir