Yeni ve eski harika Gerilim Film Listesi?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sahne sayısındaki gerilim miktarı çok olan filmlerde izleyenler odaklanma miktarını çoğaltır. Aniden olabileceklere karşı gerilim filmi sizi ekrana kilitleyen bir türdür.

Gerilim Filmleri Nedir?

Psikolojik gerilim, korku aksiyon gerilim gibi alt çeşitleri de bulacağınız gerilim filmleri dikkat çekici odaklayıcı sahnelerden oluşur. Her gerilim filmi aynı olmamakla beraber hissettirdiği etkenler değişebilir. Korku sahneleri, şiddet görüntüleri ve gerilim aynı olmayabilir. Yani hiç şiddet sahnesi olmadan da çok yoğun gerilimi hissedebilirsiniz. Bu durum olasılıkları bilmek ve önlem almaya çalışırken karşılaştıklarımızın düzeyi ile de alakalıdır.

İyi gerilim filmi sadece şiddetten oluşmaz ve kanlı görüntülerin çokluğuna da bağlı değildir. Aksiyon filmi açısından gerilim kendiliğinden olurken psikolojik filmlerde aksiyonsuz bir gerilime sıklıkla rastlanır. Hatta bazen çok daha yıpratıcı bir gerilim filmi izlemiş olursunuz.

Online hdmixfilim.com adresinde gerilim türünde çok sayıda filmi bulabilirsiniz. Önce kısa fragmanları izleyip ardından filme başlayabilirsiniz.

Film Kategorileri 2021

Yeni sezonda birçok film çeşidini bulacağınız platformda tarihi, psikolojik, savaş filmleri, çocuk filmleri,   gençlik, romantik filmler vs. bulabilirsiniz. Ruhsal açıdan film izlemek güzel ve iyi bir hikaye olduğunda faydaları dokunan bir etki yaratabilir.  Bu anlamda site üzerinde izlemek istediğiniz filmlerde beklentilerinizi karşılamak üzere psikolojik durumunuza göre de seçimler yapabilirsiniz. Hassas dönemleriniz olduğunda, üzüntülü hallerde şiddet gerilim filmleri izlenmemesi önerilir. Komedi film izle veya romantik film izle diyebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir