YAZ OKULU ÖĞRENCİLERİ DE ÇALIŞMALARA KATILDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi tarafından ‘Düzce Gönüllüleri Bir Arada’ başlığı altında hayata geçirilen proje çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 2 tematik ve 8 kulüpte; çocuklardan gençlere, yaşlılardan dezavantajlı gruplara kadar birçok kesim bir araya geliyor.

Düzce Belediyesi ile Düzce Sosyal Etkinlikler Derneği (DÜSED) işbirliği ile Haziran ayı içerisinde startı verilen ‘Düzce Gönüllüleri Birarada’ Projesi, günlük farklı alanlarda gerçekleştirilen eğitim ve etkinliklerle devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Yaz Okulu öğrencisi 50 çocuk merkezi ziyaret ederek etkinliklere katıldı.

Projenin yürütüldüğü Bahçeşehir’de bulunan Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen etkinlikte, proje çalışanları tarafından öğrencilere projenin amacı, eğitimler ve gönüllük hakkında çeşitli bilgiler verildi.

Günlük olarak farklı eğitimlerin verildiği proje çalışmalarını yerinde görme imkanına sahip olan öğrenciler, etkinliklere katılım sağlarken, Gençlik Sokağı olarak oluşturulan bölgeye de geçerek boyama çalışmalarına katıldı.

Keyifli bir günün ardından Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından öğrencilere, çeşitli ikramlarda bulunarak hediyeler verildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir