UMUT MÜRARE’DEN MUHTEŞEM KONSER

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi Ramazan Sokağı Etkinlikleri kapsamında tasavvuf müziği ses sanatçılarından Umut Mürare’yi Düzcelilerle buluşturdu. Etkinlik alanındaki Düzceliler, Mürare ile eserlere eşlik ederek unutulmaz bir gece yaşadı. 
Düzce Belediyesinin uzun bir aradan sonra düzenlemeye başladığı Ramazan Sokağı Etkinlikleri doludizgin devam ediyor. 16 Nisan Cumartesi akşamı Düzce Belediyesi tarafından gençlere yönelik düzenlenen iftar programının ardından bir de konser programı tertip edildi. Genç ve çocukların gönüllerince eğlenebileceği, yetişkinlerin de günün yorgunluğunu atabileceği alanların oluşturulduğu Ramazan Sokağı’nın son konuğu da ünlü ses sanatçısı Umut Mürare oldu.
‘Türkiyem, Selamun Aleyküm ve Güller Açmasada, Ben Sen Görmeden Sevdim’ gibi eserleriyle gönüllere taht kuran Umut Mürare, sevenleriyle bir araya geldi. Pozitif enerjisi ve eserleriyle Düzcelileri mest eden Mürare’ye dinleyenler de eşlik etti.
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de Umut Mürare’nin konserinden dolayı kendisine teşekkür ederek ilerleyen günlerde yeniden Düzce’ye davet edeceklerini kaydetti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir