Siber Güvenlik Fikir Maratonu’nda Ödül Alan Öğrencileri Düzce Üniversitesi Yönetimi Tebrik Etti

featured
????????????????????????????????????
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Açık Kaynak Platformu ve Türk Telekom’un düzenlemiş olduğu Siber Güvenlik Fikir Maratonu’nu ile Google Developer Student Clubs Duzce; Marmara Teknokent tarafından düzenlenen Efor-All yarışmalarına damga vuran Düzce Üniversitesi öğrencilerini, Düzce Üniversitesi Yönetimi adına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin kabul ederek tebrik etti.

Rektörlük Çalıştay Salonu’nda düzenlenen programa; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Tahir Güney, Topluluk Akademik Danışmanı Arş. Gör. Ezgi Kara ile Siber Güvenlik Fikir Maratonu’nda birinci ve ikinci olan öğrenciler ile Efor-All yarışmasında Pole Star isimli projesi ile ilk 5’e kalan öğrenciler katıldı.

Düzce Üniversitesi Geliştirici Öğrenciler Topluluğu ekiplerinden Unicorn takımını birincilik, Eternal takımını ikincilik derecesi elde ettiği için kutlayan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Efor-All yarışmasındaysa ilk 5 dereceleri için Batuhan Enes Başay ve Ruveyda Hilal Akçınar’ı tebrik etti. Bu başarılarla Düzce Üniversitesi adına gurur duyduklarını ifade eden Prof. Dr. Şahin,  öğrencilerin ödül kazanan çalışmaları hakkında bilgi aldı.  Düzce Üniversitesi öğrencilerine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten Prof. Dr. İdris Şahin, programın sonunda Düzce Üniversitesi’nin hediyelerini takdim etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir