S PLAKA SAHİPLERİNE ÖNEMLİ DUYURU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi, S Plaka sahipleri ve servis işletmeciliği yapanlara ilişkin önemli bir duyuru yayımladı. Duyuruda S plaka sahiplerinin ve işletmecilerin eksik evraklarını 15 Şubat 2021 tarihine kadar tamamlanması gerektiği hatırlatıldı.

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, S Plaka sahiplerinin eksik evraklarını tamamlaması konusunda açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Servis taşımacılığı faaliyetinde bulunan; Çalışma ruhsatı ve güzergâh belgesi eksik olanlarla, belgelerinin süresi dolan (S) Plaka hak sahiplerinin güzergâh belgelerinin 15.02.2021 tarihinde yapılmaya başlanacak olan denetimlerde herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için belirtilen tarihe kadar eksik olan belgelerini tamamlamaları önemle duyurulur.

Verilen bu ek süre zarfında (S) Plaka Dağıtım Şartnamesinin 10. ve 11. maddeleri ile Servis Araçları Çalışma Yönetmeliği’nin 12. maddesi (e) bendi çerçevesinde (S) Plaka sahiplerinin, Taşıt Çalışma Ruhsatı ve Güzergâh İzin Belgelerini, herhangi bir mağduriyet yaşamamak adına yukarıda belirtilen tarihe kadar ivedi olarak tamamlamaları gerekmektedir” denildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir