AK GENÇLİK DÜZCE, “İMZA BİR GENÇ” KAMPANYASINDA DÜZCE’Yİ ZİRVEYE TAŞIDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığınca gençlerin partiye ulaşımını kolaylaştırmak ve üyeliğini kolaylaştırmak için başlattığı imza bir genç Kampanyası’nda, Düzce Gençlik Kolları 51 il arasındaki sıralamada derece yaptı.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı gençlerle daha hızlı iletişim sağlamak amacıyla bir çok yeniliğe imza atıyor. Ülke genelinde genç seçmenlere yönelik yaptığı başarılı çalışmalarla öne çıkan AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı, gençlerin partiye ulaşımını kolaylaştırmak için başlattığı “İmza Bir Genç” kampanyası ile partiye üye kazandırmaya devam ediyor.

Genç seçmenlerle telefon ile temas kuran Gençlik Kolları görevlileri, gençleri bulundukları ev veya işyerinde ziyaret ederek ıslak imzalı üye formu doldurduktan sonra partiye üyelik işlemini tamamlıyor.

AK PARTİ DÜZCE GENÇLİK KOLLARI, EN ÇOK ÜYE YAPAN İLLER SIRALAMASINDA BİRİNCİ OLDU

Düzce Gençlik Kolları, çevrenin korunmasına yönelik aktiviteler, düzenlediği spor organizasyonları, çeşitli etkinlikler ve genç seçmenlerle doğrudan kurduğu temaslar sayesinde 51 il arasında en çok üye kaydı yaparak birinci oldu.

Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük’e Düzce Gençliği için gösterdiği liderlik ve yapılan çalışmalardaki başarıları nedeniyle plaket takdim etti.

Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük yaptığı açıklamada, “Düzce İl Gençlik Kolları olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda genç arkadaşlarımızla kurduğumuz temaslar sayesinde bir çok yeni genç üyeyi partimize kazandırmaktan dolayı teşkilatım adına çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Gençlerle kurduğu iletişim ve düzenledikleri etkinlikler sayesinde ilgiyle karşılandıklarını vurgulayan Küçük, şu ifadelere yer verdi:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın biz gençleri hareketlendiren vizyonu, gençlere olan ilgisi ve gençler için koyduğu yüksek hedefler bu anlamda genç arkadaşlarımızı partimize daha da yakınlaştırıyor. Bizim de yaptığımız çalışmalar, organizasyonlar ve birlik, beraberlik ve kardeşlik iklimimiz gençlerin partimize yönelik ilgisine sebep oluyor. Gerek sahada karşılaştığımız gerek yaptığımız çalışmalardaki samimi diyalog gerekse bize ulaşan genç kardeşlerimizle kurduğumuz temas bu başarıyla sonuçlanıyor. Daha fazla genç üyeyi partimizle buluşturmak için çalışmalarımızı yoğunlaştırmaya devam edeceğiz. Düzce Gençlik Kolları adına bizleri plaket takdimi ile onurlandıran Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Eyyüp Kadir İnan’a teşekkür ediyorum.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir