Pazarcı esnafından İsrail’e boykot

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Sebzeciler ve Balıkçılar Odası İsrail ürünlerine karşı boykot eylemine katıldı. Oda tarafından bastırılan pankartlar pazarcı esnafına dağıtılarak hem farkındalık oluşturuldu hemzDüzce Sebzeciler ve Balıkçılar Odası İsrail ürünlerine karşı boykot eylemine katıldı. Oda tarafından bastırılan pankartlar pazarcı esnafına dağıtılarak hem farkındalık oluşturuldu hemde İsrail menşeili ürünlerin satılmayacağı duyuruldu. İsrail menşeili ürünlerin satılmayacağı duyuruldu.

Düzce Sebzeciler ve Balıkçılar Esnaf Odası tarafından İsrail menşeili ürünlere yönelik düzenlenen boykot eylemlerine destek geldi. Esnaf odası tarafından bastırılan pankartlar esnaflara dağıtılarak tezgahlarda yerini aldı.

Düzce Sebzeciler ve Balıkçılar Esnaf Odası Başkanı İslam Batuhan Yangaz, açıklamasında “Katil İsrail devleti Filistin’de çocuk, sivil demeden katliam yaparken tüm Dünya bunu izlemekle yetiniyor. Türk halkı olarak oradaki kardeşlerimizin çektiği acıları yüreğimizde hissediyoruz. Tarafımıza verilecek her türlü göreve hazırız. Ancak bu süreç içerisinde de üzerime düşeni yapmak adına hem farkındalık oluşturmak hemde İsrail menşeili ürünlerin satılmadığını duyurmak için esnaflarımıza pankartlar dağıttık. Allah Filistin’deki kardeşlerimizin yardımcısı olsun” dedi.

 

 

 

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir