Pandemide Tedarik Zinciri Yönetimi Semineri Tamamlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu tarafından organize edilen, İstanbul Üniversitesi SBE Tedarik Zinciri Yüksek Lisans Programı Başkanı-Buyer Network Kurucu Ortağı Porf. Dr. Murat Erdal’ın konuşmacı olarak katıldığı Pandemide Tedarik Zinciri Yönetimi Semineri çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu İcra Kurulu Üyesi ve Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksek Okulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü Lojistik Programı Öğretim Görevlisi İlyas Temel Şafak’ın moderatörlüğünde gerçekleşen programın açılış konuşmasını TOBB Düzce GGK Başkanı Ahmet Serdar Erdem yaptı. Erdem, pandemi dolayısıyla yüz yüze programlara ara verilen bu süreçte çevrimiçi yöntemlerle de olsa bir araya gelebilmenin önemli olduğunu, düzenledikleri programları sürece katkı sağlayacak olan konulardan seçmeye gayret ettiklerini ifade etti.

Açılış konuşmalarının ardından İstanbul Üniversitesi SBE Tedarik Zinciri Yüksek Lisans Programı Başkanı-Buyer Network Kurucu Ortağı Porf. Dr. Murat Erdal, Tedarik Zinciri, Pandemi döneminde değişime uğrayan yöntemler, yeni normal sürecinde etkilenen alışkanlıklar ve çalışma şekilleri ile yeni nesil lojistik anlayışları konularında katılımcılara detaylı bilgiler aktarırken, katılımcılardan gelen sorulara da yanıtlar verdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir