GELENEKSEL DÜZCE OTLARI BEREKET FESTİVALİ BAŞLIYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce’nin önemli festivalleri arasında yer alan Geleneksel Düzce Otları Bereket Festivali’nin 6’ıncısı Haziran ayının ilk haftasında Anıtpark-Millet Bahçesi’nde düzenlenecek. Festivalin stant başvuruları Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından alınmaya başladı.

 
Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından her yıl organize edilen Geleneksel Düzce Otları Bereket Festivali, 2022 yılında farklı alanda yapılacak. 2-5 Haziran 2022 tarihinde yapılacak olan 6. Geleneksel Düzce Otları Bereket Festivali Anıtpark Meydanı ve Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilecek. Sanat Sokağı ve sergiler Millet Bahçesi’nde yapılacakken Yöresel ürünler ve köy konsepti stantları da Anıtpark Meydanı’nda kurulacak.


STANT BAŞVURULARI BAŞLADI

6.Geleneksel Düzce Otları Bereket Festivali stant başvuruları da başladı. Başvurular Düzce Belediyesi 2.Katta bulunan Düzce Kent Konseyi Kadın ve Gençlik Meclisi yönetim ofisi toplantı salonunda alınacak. Başvurular için ofisler hafta sonu da açık olacak.
Festivale katılım sağlamak isteyenlerin stant başvuru formunu ve stant şartnamesi imzalayarak başvuru yapmaları gerekiyor.
Başvuru için gerekli belgeler:
• İkametgâh ve kimlik fotokopisi
• 1 adet fotoğraf
• Marka tescil belgesi fotokopisi (varsa)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir