ÖZLÜ’YE EĞİTİM TEŞEKKÜRÜ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce’ye bir dizi ziyaret ve şehrin eğitimini masaya yatırmak için gelen Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’i, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yle belediye binasında ağırladı.  Başkan Özlü’nün eğitim konusundaki hassas yaklaşımından övgü ile bahseden Bakan Özer, “Eğitimde en büyük paydaşımız Başkanımız Faruk Özlü oldu” dedi.

 
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’ye gelen Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’i makamında ağırladı. Düzce Belediyesindeki görüşmeye AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Düzce Valisi Cevdet Atay, AK Parti temsilciler ve birim müdürleri katıldı. Ziyaret esnasında konuşan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “ Başkanımızın Bakanlığı döneminde ülkemizde Bilim, Sanayi ve Teknoloji alanlarına önemli katkıları oldu. Aynı hizmeti Düzce’ye de yapmaya devam ediyor. Sadece belediyecilik hizmeti olarak değil aynı zamanda eğitimde en önemli paydaşımız Başkanımız Dr. Faruk Özlü oldu. Arsaların üretilmesinde, yeni okulların yapılmasında ve mevcut okullarının içlerinin donatılmasında Başkanımızın çok büyük katkısı var. Şahsım ve Bakanlığım adına kendisine çok teşekkür ediyorum ” dedi.

BAŞKAN ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR ETTİ
Bir ilde uyum olduğunda yatırımların arttığını kaydeden Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “ Burada uyumun çok önemli bir karşılığı var. Düzce bunun en güzel örneğidir. Onun için Başkanımıza bu uyumun ortaya çıkmasındaki katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’e ‘Düzce Yemek’ kitabı, kendi yazdığı ‘Beyaz Kitap’ ve ‘Vizyon Konferansları’ kitaplarını hediye eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kitapların düşünceleri sistematikleştirdiğini ve yazmanın tefekkürü sağladığını ifade ederek ziyaretlerinden dolayı şükranlarını sundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir