ÖZLÜ’DEN BAHÇEŞEHİR ETKİNLİK ALANI MÜJDESİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi, Bahçeşehir Bölgesi Bahçelievler Mahallesine yeni bir sosyal yaşam alanı kazandırmak için kolları sıvadı. “Bahçeşehir Etkinlik Alanı” adı verilen yeni sosyal yaşam alanı için amfili sahneden kaykay pistine kadar bir çok detay düşünüldü. Çalışmalar kısa sürede tamamlanıp bölge halkının hizmetine sunulacak.

Düzce Belediyesi tarafından Bahçeşehir Bölgesi’nde yeni bir sosyal yaşam alanı oluşturuluyor. Bahçelievler Mahallesi Atatürk Anıtının bulunduğu bölgede oluşturulan “Bahçeşehir Etkinlik Alanı”, içerisinde 2000 metrekare yeşil alan, platform sahne alanı, Kaykay alanı (skate Park), amfili sahne alanı, kafeterya alanı ve yarasa tente oturma alanlarını barındıracak.

Hafta başından itibaren çalışmaların başladığı etkinlik alanı tamamlandığında bölge halkının vazgeçilmez mekânlarından biri haline gelecek.

 

“BAHÇEŞEHİR’İ ÇOK ÖNEMSİYORUZ”
Kent genelinde eş zamanlı bir çok çalışma yürütüldüğünü kaydeden Başkan Özlü, Bahçeşehir bölgesi için planlanan etkinlik alanında çalışmaların başladığını ve kısa sürede tamamlanacağını kaydetti. Etkinlik alanının her mevsim kullanıma uygun olarak projelendirildiğini söyleyen Başkan Özlü; “Bahçeşehir bölgemizde her yaştan vatandaşımızın kullanımına uygun bir sosyal yaşam alanı oluşturmak için çalışmalarımıza başladık. Burası mevcut haliyle bile çok sevilen yazın ve kışın bölge sakinlerinin birlikte vakit geçirdikleri bir alan. Biz de burada hem yazın, hem de kışın olmak üzere çeşitli etkinlikler düzenliyorduk. Şimdi oluşturacağımız etkinlik alanı ile bölgeyi daha işlevsel hale getireceğiz. Burası tamamlandığında Bahçeşehir sakinlerimizin vazgeçilmez mekanı haline gelecek” şeklinde konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir