ÖZLÜ: ÇOCUKLARIMIZI EL ÜSTÜNDE TUTUYORUZ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın” 101’inci Yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Özlü, “Millet olarak çocuklarımızı dünyadaki en değerli varlık olarak görüyor ve onları el üstünde tutuyoruz” ifadelerini kullandı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101’inci kuruluş yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Özlü, “Bu müstesna günün, ülkemiz, milletimiz ve çocuklarımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum. 23 Nisan 1920, vatanımızın dört bir tarafının işgal edildiği, milletimizin yok olmanın eşiğine geldiği hayati bir dönemde, Türk Milletinin yeniden dirilişinin, silkinerek şahlanışının timsalidir. O günden bu yana bağımsızlığın sembolü olan TBMM, bundan sonra da ilelebet demokrasiye güç vermeye, bağımsızlığın sembolü olmaya devam edecektir. Bu vesileyle, kuruluşundan bu yana, Türkiye Büyük Milleti Meclisi çatısı altında ülkemize hizmet etmiş tüm milletvekillerimize şükranlarımızı sunuyorum. İstiklal Harbimizin Başkomutanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk Başkanı, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal ile tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle, minnetle yad ediyorum” şeklinde konuştu.

“ÇOCUKLARIMIZ DÜNYADAKİ EN KIYMETLİ VARLIKLARIMIZ”


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın” milletimizin çocuklara verdiği değerin en güzel tezahürü olduğunu belirterek açıklamalarını sürdüren Başkan Özlü, şöyle devam etti; “Millet olarak, çocuklarımızı dünyadaki en kıymetli varlık olarak görüyor, onları el üstünde tutuyoruz. En büyük arzumuz, çocuklarımıza ve gençlerimize çok daha parlak yarınlar hazırlayabilmektir. Bu vesileyle, çocuklarımız ve tüm dünya çocuklarının bayramını kutluyorum” dedi.

ucuz instagram beğeni satın al

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir