ÖZLÜ: BİZİM İÇİN HER ZAMAN ÇOK KIYMETLİLER

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, “Hayatın her anında omuz omuza mücadele de bulunduğumuz kadınlarımızın dünyamızı daha yaşanılası hale getirdiklerini asla unutmamalıyız. Kadınlar bizim için her zaman çok kıymetli” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, her yıl 8 Mart tarihinde kutlanan Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında, yükselen ve gelişen Türkiye’de kadınlara verilen değer ve önem arttıkça, ülkemizin büyüme ve gelişmesinin de aynı doğrultuda artacağını dile getiren Başkan Özlü, Düzce Belediyesi bünyesinde çalışan 251 kadın personel ile birlikte de Düzce’nin büyümesi ve gelişmesi noktasında çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.

“HER ZAMAN YANLARINDA OLMAYA GAYRET GÖSTERİYORUZ”
Düzce Belediyesinin 251 bayan personele ev sahipliği yaptığını da belirten Başkan Özlü, “Annemiz, kardeşimiz, eşimiz, arkadaşımız olarak hayatlarımıza dokunan kadınlarımızın her zaman ve her şart altında yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz. Birlikte çalışma imkanı sağladığımız kadın personelimizin belediyemizin hizmetleri noktasında hem belediye içi hem de sahada görev bilinci ile göstermiş oldukları hassasiyet, çalışmalarımız nazarında elimizi güçlendiren en önemli etkenlerin başında geliyor. Kadınlarımızı bir güne sıkıştırmaktan ziyade her günün Kadınlar Günü olması ve sözde kalmaması temennilerimle, başta Düzce Belediyesinin fedakar kadın çalışanları olmak üzere tüm kadınların Dünya Kadınlar Günlerini canı gönülden kutluyorum” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir