Özcan Teşekkür etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan 14 Mayıs ve 28 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen seçimler sonrasında teşekkür mesajı yayınladı. Özcan; Parlamentoda Düzce’nin sesi, hemşehrilerimin dostu olacağım. Bizlere bu gücü veren Düzce halkına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.’’ dedi.

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri sonrasında Düzce tarihinde ilk defa CHP’li bir vekil çıkarttı. CHP Düzce Milletvekili olan Talih Özcan seçimler sonrasında teşekkür mesajı yayımladı.

Özcan mesajında; Cumhurbaskanlığı ve milletvekili seçim kampanyası boyunca yüksek tempoda çalışarak Düzce’de tarihi bir başarı elde ettik. Düzce’de oylarımızı arttırmamiza rağmen 13’ncü Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanamamanın üzüntüsü içindeyiz. Yolumuz uzun, yılmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Parlamentoda Düzce’nin sesi, hemşehrilerimin dostu olacağım. Bu vesileyle millet ittifakini oluşturan partilerimizin il, ilçe, kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimlerine, bizlere bu gücü veren Düzce halkına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.’’ ifadelerini kullandı.

Diğer yandan CHP’nin Düzce’deki il başkanı S.C ve Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı’nın herhangi bir açıklama yapmaması dikkat çekti.

 

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir