Milli Sporculara Coşkulu Karşılama

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İspanya’da yapılan 6. World Kyokushin Budokai Avrupa Şampiyonasında ilimizi ve ülkemizi başarılı ile temsil eden sporcularımıza coşkulu karşılama töreni yapıldı.

05-07 Mayıs 2023 tarihleri arasında İspanya Barcelona’da düzenlenen 6. World Kyokushin Budokai (WKB) Avrupa Şampiyonasında milli takımımız adına yarışan ilimiz sporcularımıza Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından coşkulu karşılama töreni düzenlendi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü önünde meşale, konfeti ve Türk Bayraklarıyla karşılanan sporcularımızı İl Müdürümüz İsa Yazıcı ve sporcu aileleri karşıladı. Sporcularla toplantı salonunda bir araya gelen İl Müdürü İsa Yazıcı, onlarla gurur duyduğunu, başarılarının devamı için her türlü desteği vermeye devam edeceğini bildirdi. Milli sporcularımız ise bu karşıla töreni ve destek için teşekkür ettiler.

  1. World Kyokushin Budokai Avrupa Şampiyonasında ilimizi ve ülkemizi temsil eden sporcularımızda Ali Demirhan kata Avrupa ikincisi- kumite Avrupa ikincisi, Eymen Öztürk kata Avrupa üçüncüsü, İrem Yağmur Şenol kumite Avrupa üçüncüsü, Tuğçe Şaşmaz kata kumite Avrupa üçüncüsü, Arda Çelebi kumite Avrupa üçüncüsü, Arslan Başar Kardaş kumite Avrupa üçüncüsü, Ecrin Nisa Turan kumite Avrupa üçüncüsü, Güleda Genç kumite Avrupa şampiyonu, Yaren Çelebioğlu kumite Avrupa ikincisi ve Sefa Koç kumite Avrupa üçüncüsü oldu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir