MAGAZİN DÜNYASININ ERKEKLERİ BAKIMLI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erkek bakım ürünleriyle Dünya piyasasında kendine önemli bir yer edinen Jalal Bandido, hızlı yükselişine devam ediyor.

İşinde kaliteden ödün vermemesinin başarısının temel taşı olduğunu ifade eden Jalal Bandido, artık erkeklerinde kadınlar kadar bakımına önem verdiğini vurgularken magazin dünyasının erkeklerinin bunun en güzel göstergesi olduğunu vurguladı. 83 ülkeye erkek bakım ürünlerini sattığını sözlerine ekleyen Jalal Bandido, erkeklerin birçoğu bakım konusunda kadınları geçtiğini de ifade etti. Kendine bakım yapan erkeğin her zaman toplum içinde kendine güveninin en üst seviyede olduğunu sözlerine ekleyen Jalal Bandido, erkek bakımının psikolojik etkisine de değindi.

Önümüzdeki günlerde 5000 kişinin katılımıyla dünyada bir ilki gerçekleştireceği haberini de veren Jalal Bandido “Dünyanın en ünlü kuaför ve berberlerini Türkiye’de bir araya getireceğim.

Çeşitli showlar ile renklendireceğimiz toplantımıza İngiltere’den CRISTIAN BALAN, PORTEKİZ’DEN MARCO FIALHO, İSVEÇ’TEN GEORGE MAAJOUN VE RİMA HAOULI, ALMAYNYA’DAN HUESEYN HASANOV, FİLİSTİN’DEN MOHAMMED ABUJAZAR, FAS’TAN OMAR TAHRIOUI, BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ’NDEN MUSA KHALFAN YASIN, İRAN’DAN MORTEZA RAHDANİ, RUSYA’DAN VAZGEN OGANNISIAN, TÜRKİYE’DEN ARCA ACAR, UFUK BAYIRLI, OSMAN BALCI, ARAKSİA SMONYAN, CEYDA ACAR, MAHMUT CENGER, EMRAH GÜRLEYEN, ABDULLAH KAVALCI VE ÖMER POLAT katılacaklar”  dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir