Michaela Astro ‘dan ‘Sarı Papatya’ Müge Anlı’nın Doğum Haritası

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin tanıdığı ve ‘Sarı Papatya’ diye sevdiği Müge Anlı, Tatlı Sert programı ile birçok kaybı buldu ve gizemli olayın ardındaki sırrı çözmeyi başardı. Aynı zamanda özel hayatındaki ketumluğu da sevenlerinde büyük merak uyandırıyor. Onun henüz yeni başlayan ve mutlu giden bir evliliği var. Bir kızı ve ‘Torunum’ diye sevdiği köpeği…

Peki, bu başarının ve istikrarlı yaşamının ardındaki sır nedir? Aslında Anlı’nın doğum haritası onun şöhretinin nedenini açıkça ortaya koyuyor. Ne de olsa o yükselen Aslan bir Yay kadını! Yay burcunun maceraperest ve meraklı halleri onun işini heyecanla yapmasına ve aldığı her işi hızla tamamlamasına yardımcı oluyor. Yükselen burcu Aslan ise güneş burcunu destekleyerek ona ün ve tanınırlık getirmiş. Yay burcunun merhametini ve neşeli hallerini de unutmamak gerekir.Her program sabırsızlığından ve yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmekten bahseden Anlı’nın Yay burcu temsilini kimse sorgulayamaz! El işinden, marangozluğa, kanun çalmaktan, şan derslerine kadar Anlı devamlı yeni şeyler öğrenmek ve durmadan yol devam etmek arzusunda. Öğrenmenin yaşı yoktur, derler ya onun da hayat mottosu bu olabilir. Ayrıca kendisi Marmara Üniversitesi Gazetecilik mezunu ancak öğrenme serüvenini asla sonlandırmıyor. Hukuk üzerine de yüksek lisansını tamamlıyor.
Akrep burcunun ketumluğunu bilirsiniz. Ay burcu Üstelik gizemli konuları da özünde barındırır ve iyi yönetir. Sır tutmayı iyi bilir ve şüphecidir. Sık sık paranoya hissetmesinin bir nedeni de budur aslında. Öyle kolay kolay güvenmez ve kendi özel yaşamını da paylaşmaktan imtina edinir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir