Kurumsal Temsil ve Protokol Eğitimi Gerçekleştirildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği Devlet Protokolü ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv’ün eğitmen olarak katılım sağladığı “ Kurumsal Temsil ve Protokol Eğitimi “ Düzce TSO Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Geniş katılımla gerçekleştirilen eğitime; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, Meclis Başkanı Tanju Acar, Meclis Başkan Yardımcıları Murat Taştepe, Metin Topal, Yönetim Kurulu üyeleri Rıza Yıldız, Recep Ali Gelinoğlu, Özer Alpmen, Ahmet Emin Şen, Meclis Üyeleri Hasan Arslan, Hasan Mutlu, Metin Şişman, TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gökçe Ülkü Altay ve Kurul Üyeleri, TOBB GGK Batı Karadeniz Bölge Başkanı, TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ferit Mutlu ve Kurul Üyeleri, kurum müdürleri ve çok sayıda davetli katılım sağladı.
Toplantı’nın açılış konuşmasını yapan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık; “Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak, 2023 yılında düzenlediğimiz eğitimlere, yaklaşık 1500 kişi katılım sağladı. 2024 yılı için de 45 eğitim başlığı belirledik ve üyelerimizden de farklı eğitim talepleri var ise bildirmelerini istedik. Bu yıl inşallah daha fazla eğitim düzenleyerek, üyelerimizin kurumsal gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Eğitim programımıza katılım sağladığınız için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Devlet Protokolü ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv, resmi ve sosyal hayatta uyulması gereken protokol kuralları hakkında genel bilgiler verdi. Genel protokol kurallarını uluslar arası toplantı görsellerinden örneklerle katılımcılara aktaran Ataöv, giyim, beden dili, hitap ve temsil konularında katılımcılara önemli bilgiler verdi.
Yaklaşık 2 saat süren ve katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği konferansın sonunda Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, günün anısına Devlet Protokolü ve kurumsal nezaket kuralları uzmanı İhsan Ataöv’a hediye takdim etti.
Eğitim, fotoğraf çekimi ile sona erdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir