KELEŞ: “KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK! KAZANACAĞIMI BİLİYORLAR”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, Düzceli seçmenlerin çantada keklik olduğu açıklamasının büyük tepkiye yol açması üzerine bir açıklama yaptı. “Korkunun ecele faydası yok. Kazanacağımı biliyorlar” diyen Başkan Keleş, rakiplerine doğru ve dürüst bir siyaset tarzı önerdi.

İYİ Parti adayı Keleş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “AK Parti adayı Faruk Özlü’nün baş danışmanının son derece seviyesiz çantada keklik açıklamasıyla iyice zor duruma düşen rakibin çaresizliğinden medet uman diğer adayın çevresinden son derece kötü bir adım atıldığını üzülerek görüyorum. Ev ev insanları arayarak Mehmet Keleş adaylıktan çekildi diye yalan söylüyorlar. Onların çaresizliğini anlıyorum. Ancak Mehmet Keleş adaylıktan çekilirse seçimi kazanabileceğinin farkında olan rakiplerime daha doğru ve daha dürüst bir siyaset tarzı öneriyorum.” dedi.

Başkan Keleş’in açıklaması şöyle: “Sevgili Düzceliler, İktidara ne kadar öfkeli olduğunuzun farkındayım. Sonuna kadar haklısınız. Vatandaş pestil gibi eziliyor, mutfakta yangın var, tencerede aş değil dert kaynıyor, halkın dayanacak gücü kalmadı. Ne yapabiliriz? En iyisini seçebiliriz. Umutsuz olmayın. Bizim en büyük vaadimiz eski günlerdeki gibi mutluluk ve huzurla yaşayacağımız bir Düzce’yi yeniden kurmak. Yok doğru adam, yok dürüst adam, hepsi boş. Özlü’nün baş edemediği rakibi de şarkı türküyle seçim kazanacağını zannediyor. Siyaseti Özlü gibi bu işten anlamayan adamlara karşı yapılan kolay bir iş sanıyor ama herkes her şeyi biliyor. Biz içi boş mevcut başkana karşı altı boş bir hamasetle sokakları gaza getirmeyi çıkar yol olarak görmeyecek kadar tecrübeliyiz. Saman aleviyle tencere kaynamaz. Saman aleviyle yemek pişmez. Doğrusu, ne o ne de bu. Biz elli proje, yüz proje de demiyoruz. Zaten yapmakla yükümlü olduğumuz hizmetleri projeymiş gibi yutturmaya da çalışmıyoruz. Daha önce yaptıklarımız ortada, hepsini yıkamadılar çünkü. Yarım kalan hizmetlerimizi gerçekleştirmeye söz veriyoruz. Onun için 100 Proje değil %100 Proje diyoruz.

AK Parti adayı Faruk Özlü’nün baş danışmanının son derece seviyesiz çantada keklik açıklamasıyla iyice zor duruma düşen rakibin çaresizliğinden medet uman diğer adayın çevresinden son derece kötü bir adım atıldığını üzülerek duyuyorum. Ev ev insanları arayarak Mehmet Keleş adaylıktan çekildi diye açıkça yalan söylüyorlar. Onların da çaresizliğini anlıyorum. Ancak Mehmet Keleş adaylıktan çekilirse seçimi kazanabileceklerinin farkındalar. Mehmet Keleş’i yenmek imkansız. Bunu biliyorlar ama korkunun ecele faydası yok. Diğer adaylara, daha doğru ve daha dürüst bir siyaset tarzı öneriyorum.

Biz kazanıyoruz diyorum. İyi yönetim, iyi projeler diyorum. Güçlü başkan, güçlü meclis diyorum.
BURADAYIM. EMİN ADIMLARLA SANDIĞA VE SEÇİM ZAFERİNE YÜRÜYORUM. YAPARIM. YAPARIZ. YAPACAĞIZ. YETER Kİ SEN İSTE diyorum. Düzceli hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir