İYİ PARTİ İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE DESTEK OLUYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti Düzce Teşkilatları teşkilat mensuplarınca belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere ve öğrencilere araç ve gereç desteği sağlıyor.

İyi Parti Düzce Teşkilatları pandemi sonrası yüz yüze eğitimin başlaması ile beraber, daha önceki yıllarda olduğu gibi, bu yılda teşkilat mensuplarınca belirlenen ailelere ve öğrencilere eğitim araç ve gereç desteği veriyor.
İyi Parti Düzce Teşkilatları adına konuşan İl Başkanı Yunus Özay Er, “ Öncelikle İyi Parti Teşkilatları olarak yeni eğitim öğretim yılının sağlıklı , başarılı ve huzurlu geçmesini diliyoruz. Yüz yüze eğitimin önemine inanan insanlar olarak pandemi dönemi yaşanan uzaktan eğitim süreci sonrası başlayan yeni eğitim yılında ekonomik şartların zorluğunun da bilincinde olan insanlar olarak ailelere destek olmaya gayret ediyoruz. Çorbada bizim de tuzumuz olsun düsturu ile ailelere ve öğrencilere ulaşmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımız bir çok aile belirledi ihtiyaç sahibi olan. Bu ailelerimizin çocuklarının okul araç ve gereçlerini karşılamak için çalışma yapıyoruz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir