Engin Eğilmez aday adaylığını açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce’de uzun yıllardır esnaflık yapan iş insanı Engin Eğilmez, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi AK Parti Düzce Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuru  yaptı.

Düzce’nin tanınan simalarından olan ve uzun yıllardır esnaflık yapan iş insanı Engin Eğilmez, AK Parti’den Düzce Belediye Başkan Aday Adayı başvurusunu yaptı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’na evraklarını teslim eden Eğilmez, “31 Mart Yerel seçimleri için yola çıktık. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Eğilmez’in evraklarını teslim alan İl Başkanı Şengüloğlu ise “31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’mizden Düzce Belediye Başkan Aday Adaylığı için İl Başkanlığımıza başvuruda bulunan dava arkadaşımız İbrahim Engin Eğilmez’in evraklarını teslim aldık. Aday adaylığının hayırlı olmasını temenni ediyor, çıktığı yolda Rabb’imden muvaffakiyetler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Engin Eğilmez kimdir?

Engin Eğilmez 1973 yılında Düzce’de doğdu. Düzce Lisesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni tamamlayan Eğilmez, 30 Yıldır Düzce Merkezde Kuyumculuk yapıyor. Evli ve 3  Çocuk Sahibi olan Eğilmez ayrıca AK Parti’nin değişik kademelerinde de görev yaptı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir