İTFAİYE EKİPLERİ DESTEK İÇİN YOLA ÇIKTI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Antalya’da meydana gelen yangın felaketi nedeniyle Düzce Belediyesi itfaiye Müdürlüğü ekiplerini afet bölgesine sevk etti. 3 araç 6 personel ile soğutma çalışmalarına destek verecek ekibi Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli yolcu etti.

Son yılların en büyük yangın felaketlerinden birini yaşayan Antalya’ya Düzce Belediyesinden destek geldi. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla itfaiye Müdürlüğüne ait ait 2 arazöz, 1 pikap ve 6 personelin Antalya’ya yola çıktı. İtfaiye erlerini Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli yolcu etti.

ÖZLÜ’DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, başta Antalya olmak üzere Kayseri, Mersin, Osmaniye, Adana, Muğla, Kütahya ve Kocaeli’ne geçmiş olsun dileklerini iletirken, “Antalya’da meydana gelen ve 3 vatandaşımızın hayıtını kaybetmesine neden olan orman yangınları tüm ülkemizi olduğu gibi bizleri de derinden üzdü. Belediyemiz bütün imkanları ile Antalyalı kardeşlerimizin yanında ve hizmetindedir. Yangın söndürme ve arama kurtarma araçlarımız ile Antalya’ya hareket eden personellerimize kolaylıklar diliyorum. Antalya ve eş zamanlı olarak diğer illerimizde meydana gelen yangınlardan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” ifadelerinde bulundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir